• Gospodarstwo Szkółkarskie tel. 537 207 627, Mnichowice 48 63-640 Bralin
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (KURIER InPost) już od 300,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Submit
Regulamin

 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Właścicielem sklepu marcinkow.pl jest Gospodarstwo Szkółkarskie Izabela i Paweł Marcinków z siedzibą w Mnichowice 48 63-640 Bralin, NIP: 619 112 97 87, Nr konta bankowego: 02249000050000400094882883 Niniejszy Regulamin skierowany jest do Konsumentów i określa zasady i tryb zawierania z Konsumentem Umowy Sprzedaży na odległość za pośrednictwem sklepu. Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

ZAMÓWIENIA

Ceny wszystkich produktów są cenami brutto. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia e-mailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty. Informacje znajdujące się na stronie internetowej sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient, składając zamówienie, składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie Złóż zamówienie na stronie sklepu.

PŁATNOŚCI

Dostępne formy płatności:

W przypadku wybrania:
1) Przelewu natychmiastowego oraz płatności za pomocą kart płatniczych za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:
Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic
Maestro
Dodatkowo dostępne są płatności za pomocą: (przelew natychmiastowy)


2) Pobranie- gotówką przy odbiorze zamówienia lub przy odbiorze własnym w siedzibie szkółki lub w jednym z naszych punktów sprzedaży jest dostępna płatność gotówką - kontakt.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty. O każdym następnym kroku, takim jak przygotowanie zamówienia czy odebranie paczki przez kuriera, klient jest informowany drogą e-mailową. Więcej informacji o realizacji znajdziesz tutaj. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

DOSTAWA

Współpracujemy z pośrednikiem kurierskim Apaczka.pl. Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj. Większe ilości roślin możemy dostarczyć osobiście.

OCHRONA PRYWATNOŚCI

Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od sklepu materiałów reklamowo- promocyjnych. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Szkółki Marcinków.  

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl